W naszej firmie przestrzegamy najwyższych standardów jakości, tak aby meble służyły klientowi jak najdłużej i nie rujnowały jego budżetu. Oferujemy: Meble kuchenne, meble łazienkowe, meble pokojowe. Wykonujemy szafy i zabudowy, oraz meble biurowe.

O firmie

Nasza firma istnieje od maja 2002 roku. Działając w Krakowie oraz na terenach położonych w jego sąsiedztwie skutecznie poszerza krąg nowych, zadowolonych klientów. Od chwili powstania z naszych usług skorzystało już setki Krakowian. Zdecydowana większość z nich dotarła do nas z polecenia tych, którzy wcześniej przekonali się o jakości naszych usług, wzbogacanych wciąż nową ofertą.

We wrześniu 2004 roku otworzyliśmy mały salonik meblowy przy ul. Kijowskiej 51, gdzie zainteresowani współpracą z naszą firmą klienci maja możliwość zapoznania się z pełną ofertą firmy, korzystając z wiedzy fachowego personelu. W przyjaznej atmosferze mogą oni uzyskać szereg wyczerpujących informacji na temat oferowanych materiałów, możliwości ich wykorzystania, sposobu montażu mebli, wyboru i zakupu sprzętu AGD oraz aranżacji wnętrza. Każdy zainteresowany współpracą z nami klient może nieodpłatnie i bez żadnych zobowiązań umówić się bezpośrednio w swoim mieszkaniu na pomiar w celu dokonania indywidualnych ustaleń. W czasie naszej wizyty ustalimy potrzeby i oczekiwania klienta, dokonamy dokładnego pomiaru pomieszczenia, przedstawimy propozycje projektu mebli. Po jej zaakceptowaniu dokonamy wyceny. Chętnie podejmiemy się również wyceny kilku innych wersji projektów, dając tym samym możliwość porównania różnych ofert .

W naszej firmie przestrzegamy najwyższych standardów jakości, tak aby meble służyły klientowi jak najdłużej i nie rujnowały jego budżetu.

Strona główna  |   O firmie  |   Nasze realizacje  |   Fronty MDF  |   Kontakt
© 2011 ALEX-MEBLE. All Rights Reserved.